Papara Black Kart Nedir ?

Papara’nın müşterilerine son zamanlarda sunduğu farklı bir hesap türü olan Papara Black Kart tipi ile ilgili kullanıcıların merak ettiği bilgileri sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Özellikle son zamanlarda oldukça merak edilen bu konuya açıklık getirerek Papara Black Kart Nedir? Sorusunun cevabını sitemizden öğrenebilirsiniz.

Papara Black Kartlar Master Kart logolu ön ödemeli kart çözümü. Platformla beraber kartın da tasarımı yenilendi. Artık kartın ön yüzünde kart numarası ve kart sahibinin adı soyadı yazmıyor. Tasarımı yenilenen Papara Black Kartlar’da CVV kart numarası, son kullanma tarihi, kart sahibinin adı soyadı kartın arka yüzünde yer alıyor.

Papara Black Kart Nedir?

Papara kullanıcılarına 3 farklı türden hesap türü sunduğundan dolayı Papara Black Kart tipi çok bilinmemektedir.  Tüm dünyada geçerli Kart ücreti, aylık ücret, aidat yok Cashback ile anında nakit kazan ATM’den para yatır Temassız ödeme 500.000 TL hesap limiti ATM’den para çek Aylık 500 TL’ye kadar ücretsiz para çekme gibi bir çok özelliği bulunmaktadır.

Özellikle de onaysız hesap ve onaylı hesap müşterilerinin dışında kalan, yani Papara’nın somut bir kartına sahip olan müşterilerine sunduğu bir hesap türüdür. Bu Black Kart tipi ile sizlerde dilediğiniz gibi bu kartı kullanarak Papara hesabınızda yer alan paraları harcayabilir ve beraberinde de rahatlıkla EFT ve Havale işlemlerinde belirlenen limitlere takılma durumunda kalmazsınız.

Papara Black Kart Ayrıcalıkları Nelerdir?

Papara’nın sözleşmeli olan müşterileri için sunduğu bu kart tipi ile işlem boyutlarının ve limitlerinin diğer kart tiplerine göre daha çok olduğunu belirtelim.

  • Özellikle bakiye limiti olarak bu kart kullanıcılarının 500 Bin TL’ye kadar bakiyeleri bulunmaktadır.
  • Gelen limit tutarı konusunda ise Ayda 500 Bin TL’ye kadar para transferi gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır.
  • Nakit olarak para yatırma limitinde ayda 10 Bin TL’ye kadar para yatırabilirsiniz.
  • ATM’ üzerinden günde 2 Bin TL’ye kadar anlaşmalı bankalar üzerinden para çekebilirsiniz. Bu özelliğin diğer iki müşteri tipinde olmadığını da belirtmek istiyoruz.
  • Gelen transfer limiti konusunda ise ayda 300 adet transfer alma şansınız vardır.
  • Giden transfer limiti konusunda da müşterilerine ayrıcalık sunan Papara bu konuda da 300 adete kadar hizmet sunmaktadır.
  • Harçlık gönderme limiti konusunda da müşterilerine ayda 2 Bin TL’ye kadar imkân sunmaktadır.
  • Son olarak ise Harçlık Alma limiti olarak müşterilerine ayda 750 TL’ye kadar limit sunmaktadır.

Papara Black Kart Nasıl Alınır?

Papara Black Kart isme özel basılan bir kart. Dolayısıyla mağazadan gidip almanız mümkün değil. Papara’ya kayıtlı müşteriler uygulama üzerinden talep edebiliyorlar. Papara uygulamasından giriş yaptıktan sonra, uygulamanın altında en sağda yer alan Papara Kart ikonuna tıkladıktan karşınıza çıkan ekranda sahip olduğunuz kartların listesini görebilirsiniz. Ekranın altında alt menünün hemen üzerinde Yeni Kart Ekle butonuna tıkladıktan sonra başvuru ve adres bilgilerini tamamladıktan sonra süreç başlıyor.

Kart teslimine çok acil ihtiyacınız varsa bu yoğun dönemde kurye teslimatı sırasında sıkıntı çekebileceğinizi unutmamakta fayda var. Kurye teslimat sırasında sizden kimlik istiyor kimlik bilgilerinin teyidi ve imza ile hesap limitiniz 500.000TL’ye çıkmış oluyor.

05.07.2020

Papara Black Kart Nedir ?
5 (100%) 2 votes

Tagged With :