Papara Euro Hesabı Açma

Papara 2013 yılında kurulan BBDK lisanslı bir elektronik cüzdandır. 13 Yaş sınırı, 7/24 işlem yapılabilmesi ve kolay ulaşılabilmesi Papara’yı popüler yapan etkenler arasında yer alıyor.

Dünya genelinde COVID-19 pandemisinden etkilenen birçok girişim faaliyetlerini durdurup istihdamı azaltırken Papara tamamen yenilendi, ekibini büyüttü ve yılın ilk çeyreğinde gelirlerini 3,5 kat artırdı.

Papara, internet üzerinden alışveriş yapanların güvenli bir şekilde ödeme almasını yapmasını sağlayan online bir cüzdandır. Papara ile günün her saati ödeme yapabildiğiniz gibi ödeme de alabilirsiniz. Standart banka kurallarının dışına çıkan Papara’nın her bankada hesabı bulunur. Bu sayede Papara cüzdanına para eklemek isteyen herkes 10 dakikada hesabına para ekleyebilir. Papara’nın en önemli özelliği kullanıcılarından herhangi bir komisyon talep etmemesidir.

Papara’da artık Euro hesabı oluşturabilirsin! Peki bu hesapla neler yapabilirsin? Güncel kurlar üzerinden alım satım yapabilirsin. Papara hesapları arasında 7/24 ücretsiz döviz transferi gerçekleştirebilirsin. Döviz hesabındaki bakiyeyi kendi banka hesabına çekebilir, banka hesabından Papara hesabına döviz transferi yapabilirsin. Papara’da döviz hesabı oluşturabilmek için 18 yaşından büyük olmalı ve onaylı veya sözleşmeli bir hesaba sahip olmalısınız.

Tamamen ücretsiz oluşturabileceğiniz döviz hesaplarında; Papara’nın anlık bulduğu en iyi kurlar ile al/sat işlemleri yapabilir, Döviz hesaplarından diğer Papara kullanıcılarına 7/24 ücretsiz para gönderebilir, Papara’daki döviz bakiyeni kendi adına olan bir banka hesabına ücretsiz çekebilirsin.

Papara Euro Hesabı Açmak için yapmanız gereken internet tarayıcınız ve ya mobilden sol köşede isminizin yer aldığı kısımda Türk Lirası Hesabım olarak bir seçenek bulunmakta buraya tıklayarak diğer Döviz hesaplarını görüntüleyebilirsiniz. Burada Euro hesabı açmak isteyen kullanıcılar Euro sekmesine tıklayarak tek bir tık ile hesaplarını oluşturabilirler.

Unutma! Alış ve satış işlemleri sonucunda, çevrilen tutarlar TL bakiyenden düşülür veya TL bakiyene eklenir. Döviz alış/satış işlemlerinde %1 kambiyo vergisi alınır.

Papara Euro Hesabı Açma Limitleri Ve Ücretleri Neler?

Papara’ya üye olup hesabınıza giriş yaptığınızda karşınıza çıkan üyelik panelinden para yükleyebilir,fatura ödeyebilir ve 7/24 para gönderebilirsiniz.

Papara hesabından kendi adına olan bir banka hesabına döviz çekme işlemi ücretsizdir.

Papara’da döviz hesabı açmak tamamen ücretsizdir, aylık/yıllık hesap işletim ücretleri yoktur.

Döviz yatırma işlemi sadece banka hesaplarından Havale/EFT ile yapılabilir.

Papara döviz hesaplarına, Garanti BBVA, Akbank, QNB Finansbank’ta yalnızca kendi adına olan bir döviz hesabından para yatırma işlemi yapabilirsiniz.

Papara Hesaplar Arası Euro Transferi Nasıl Yapılır ?

  • Ana sayfadan döviz hesabını seç
  • Para Transferi>Para Gönder adımlarını takip et
  • Transfer yapacağın Papara kullanıcısının cep telefonu veya Papara numarası bilgisini girdikten sonra yollamak istediğiniz miktarı yazarak tek bir tuş ile gönderebilirsiniz.

20.07.2020

Papara Euro Hesabı Açma
5 (100%) 2 votes

Tagged With :