Papara Hediye Kartı

Papara hediye kartı Papara’nın geliştirdiği son uygulamalardan bir tanesidir. Piyasaya giriş yaptıktan sonra hızla büyüyen Papara yüz binlerce kişi tarafından kullanılmaya başlamıştır, Papara’nın bu kadar hızlı büyemesindeki sebeplerin en başında şüphesiz vermiş olduğu kaliteli hizmetler gelir. Para transferleri yapabileceğiniz, ödemelerini gerçekleştirebileceğiniz, alışverişlerinizde kullanabileceğiniz ve atm’den para çekme işlemi yapabileceğiniz Papara ile artık sevdiklerinize hediye alabilirsiniz. Peki Papara hediye kartı nedir?

Papara Hediye Kartı Nedir ?

Papara hizmete açıldığı günden itibaren kullanıcılarına avantajlı fırsatlar sunmuş bir elektronik para kuruluşudur. Papara hediye kartı ise Papara’nın kullanıcıları için geliştirdiği bir uygulamadır. Papara kullanıcıları Papara hediye kartı alarak onlarca markadan kendi belirledikleri tutarlarda istedikleri kişiye hediye kartı oluşturabilirler. Papara hediye kartı sayesinde hediye arama derdine son verecek hediye kartını gönderdiğiniz kişi hiç yorulmadan kendi istediği hediyeyi online alma fırsatı bulacaktır.

Papara Hediye Kartı Nasıl Gönderilir ?

Daha önce Papara hediye kartı almamış kişiler Papara hediye kartı nasıl Gönderilir merak etmektedirler. Papara hediye kartı almak için öncelikle Papara uygulamasına giriş yapın ve menü kısmından kartlarımı seçin, Kartlarım sayfasından yeni  kartı oluştur seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada Papara hediye kartı gönder kısmını seçin ve hediye kartı göndermek istediğiniz markayı seçip ilerleyin. Sonraki sayfada hediye kartı göndermek istediğiniz kişiyi seçmeniz gereklidir. Papara hediye kartı göndermek istediğiniz kişinin Papara hesabı olmasa bile telefon numarası ile para gönderim sağlayabilirsiniz, Papara hediye kartı yollamak istediğiniz kişiyi seçtikten sonra ise göndermek istediğiniz miktarı belirleyip işlemi onaylamanız yeterlidir. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra Papara hediye kartı gönderme işleminiz tamamlanacaktır.

Papara Hediye Kartı Nasıl Kullanılır ?

Hediye olarak Papara hediye kartı alan kullanıcılar Papara hediye kartı nasıl kullanılır sormaktadır. Papara’nın son geliştirdiği uygulamalardan bir tanesi olan hediye kartı uygulaması sayesinde sevdiklerinize hediye arama telaşında kurtuluyor onlara kendi hediyelerini seçme fırsatı sunuyorsunuz. Papara hesabınıza gelen hediye kartını kullanmak için Papara hesabınızda Papara Card kısmına girip gelen hediye kartın üzerinde tıklayıp açmanız gereklidir. Hediye kartınızı açtıktan sonra kart bilgileri ve son kullanma tarihi ile kartınızın geçerli olduğu alanda kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Papara Hediye Kartı Kullanım Süresi Ne Kadar ?

Papara hediye kartı alan yada sevdiklerine Papara hediye kartı göndermek isteyen kullanıcılar Papara hediye kartı kullanım süresi ne kadar merak ediyorlar. Papara’dan hediye kartı gönderdiğinizde yada hediye kartı aldığınızda hediye kartınızı geçerli olan alanlarda kullanabiliyorsunuz. Hediye kartının geçerli olduğu onlarca alan vardır geçerli olduğu mağazayı yada platformu kartı gönderen kişi belirler. Papara hediye kartının kullanım süresi gönderim süresinden itibaren bir yıldır, bir yıl içerinde ister tek seferde isterseniz de parça parça kullanabilirsiniz.

Diğer Papara Kartları Hangileri ?

Papara elektoronik para kuruluşu kullanıcılarının farklı alanlarda kullanmaları için farklı türlerde kartlar sunuyor. Papara hediye kartı bunlardan bir tanesidir. Papara’nın sunduğu diğer kart çeşitleri şu şekildedir:

Papara Black Card

Mobilden veya web adresi üzerinden başvurarak alabileceğiniz Papara Black Card tüm dünyada geçerlidir. Atm’lerde para çekip para yatırma işlemlerinde kullanabileceğiz Papara Black Card’ı alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz. Papara Black Card’ta  aylık ücret yada aidat yoktur.

Papara Hayale Kart

Papara Hayaley kartı güvenli olmadığını düşündüğünüz yada tek seferlik alışveriş yapmak istediğiniz intetnet sitelerinde kullanabilirsiniz. Tüm dünyada geçerli olan Papara hayalet kart ilk harcamanızdan sonra anında kapanır.

Papara Lite Kart

Satış noktalarından alıp hesabınıza tanımlayabileceğiniz Papara Lite kart’a atmlerden aylık 500 TL’ye kadar ücretsiz para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Tüm dünyada geçerli olan Papara Lite kart’ta aylık ücret yada aidat bulunmaz, temassız ödeme sunan Papara Lite kart sayesinde ödemeleriniz çok daha hızlı gerçekleşir.

Papara Edu Card

Papara Edu Card öğrenciler için geliştirilmiştir. Temassız ödeme yapılabilen harçlık kartını okulunuzdan yada satış noktalarından alabilirsiniz. Diğer Papara kartlar gibi tüm dünyadan geçerli olan Papara Edu Card’da harçlık alabilme özelliği de bulunuyor.

Papara Sanal Kart

Papara Sanal kart’ı uygulama üzerinde numarasını oluşturup bütün dijital harcamlarınızda kullanabilirsiniz. Tüm dünyada geçerli olan Papara sanal kartı her ay ücretsiz şekilde oluşturabilir cashback ile anında geri iade alabilisiniz.

Papara Hediye Kartı
Rate this post