Papara Kartsız Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Paradan iyisi sloganı ile yola çıkan Papara, ülkemizde binlerce kişinin finansal işlemlerinde güvenilir bulduğu bir kurumdur. Paypal gibi dünya genelinde kullanılan sistemin ülkemizden çekilmesinin hemen ardından gündeme gelmeye başlayan Papara, kişilerin ücretsiz bir şekilde para gönderme, alışveriş yapma ya da banka hesabı olmadan da para transferi yapabilmelerine olanak sağlamaktadır.

Bununla birlikte, kişilerin Papara hizmetlerindeki memnuniyetlerini arttırmak, onların ATM noktalarından da etkili bir şekilde hizmet almasını sağlamak ve alışverişlerinde de kullanabilmeleri amacıyla Papara geliştirilmiştir.  7/24 para yatırabilir miyim? Evet. Papara hesabına 7/24 para yatırabilirsin.

Papara Kartsız Para Yatırma

Papara’ya üye olduktan sonra ödeme veya alışveriş yapabilmek için hesabınıza para yüklemeniz gerekiyor. Bu işlemi kullandığınız bir bankanın bireysel internet şubesinden banka havalesi yöntemi ile, herhangi bir bankanın ATM’si ile veya anlaşmalı noktalardan gerçekleştirebilirsiniz.

Papara hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ tarafta bulunan “Para Yükle” butonuna tıklayın. Ardından yükleme yapacağınız seçeneği seçin.

ATM seçeneğini seçtikten sonra karşınıza ATM para yükleme noktaları gelecek. Buradan dilediğiniz bir bankayı seçebilirsiniz. Banka logosunun üzerine geldiğinizde çıkan Hesap Görüntüle”butonuna tıklamanız durumunda hesap bilgileri karşınıza gelecektir. Bu hesap bilgilerini kullanarak ATM’den para yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. ATM’den para yükledikten sonra kısa bir süre içerisinde paranız Papara hesabınızda olacaktır.

Banka hesabınızdaki parayı havale ile yada cebinizdeki nakit parayı ATM’den veya anlaşmalı noktalardan Papara hesabınıza yükleyebilirsiniz. EFT ücreti ödemeden 15 farklı bankadan ve 40.000’den fazla ATM’den Papara hesabınıza 7/24 havale yaparak para yükleyebilirsiniz. Havale yaptığınız miktar hesabınıza ortalama 15 dakika içinde geçmektedir.

ATM’den nasıl para yüklerim?

  • Papara hesabınıza giriş yapın ve Para Yükle sayfasından ATM seçeneğine tıklayın.
  • Papara’nın çalıştığı bankalardan ATM’si size en yakın olanı seçin.
  • Size gösterilen IBAN numarasına ATM’nin kartsız işlem menüsünü kullanarak para yatırın.

Papara Anlaşmalı Noktalar İle Para Yatırma

Anlaşmalı Noktalar seçeneğini seçtikten sonra karşınıza gelen ekrandan il ve ilçe seçimi gerçekleştirerek size en yakın para yükleme noktasını öğrenebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede para yükleme noktası olmayabilir. Eğer bulunduğunuz şehirde para yükleme noktası varsa ekranda gözükecektir.

Dilediğinizi seçtikten sonra yüklenecek tutarı girip Para Yükle butonuna tıklayın. Sistem otomatik olarak size bir referans kodu verecek. Bu referans kodu ile ödeme noktasına giderek ödemenizi yapabilirsiniz. Paranız anında hesabınızda gözükecektir.

07.07.2020

Papara Kartsız Para Yatırma Nasıl Yapılır?
5 (100%) 3 votes

Tagged With :